Eesti English


2009.a. projektid

Diskorite suvekool
Toimumisaeg: 01.07-30.09.2009
Tegevus: Toimusid erinevad koolitused eelkõige töötutele noortele, kes on huvitatud diskori- ja saatejuhiametist. Pärast igat koolitust toimus üritus (Airport Jam, EstRus tantsuetendus, Suvechill Tartu kesklinnas), kus pandi proovile õpilaste oskused. Projekt lõppes järgkursusega, mis võimaldas süvendatult antud valdkonnas kätt proovida.
Toetaja: Eesti Kultuurkapital
Projektijuht: Triin Raudoja

Noorte omaalgatuslik projekt "Tartu mänguliselt puhtaks"
Toimumisaeg: 15.05-31.07.2009
Tegevus: toimus koristustemaatiline orienteerumismäng Tartus, mille käigus koristati erinevad piirkonnad Tartus puhtaks. Auhinnaks oli grillimine Täheka õuealal.
Toetaja: Tartu Linnavalitsus
Projektijuht: Taavi Pruuli

TEISED ÜRITUSED:

15-17.mail 2009 Karlova päevadel osalemine Õpetajate Seminari hoovil, väljas oli Täheka teraapiatelk. Telgis sai veeretada erilise täringuga tuleviku, panna koos oma ideega taimeseemned enda meisterdatud taaskasutuspotti, põletada oma muresid ja vastata küsimustele miks inimesed suitsetavad, miks tarbitakse energiajooke jne.

29.04-30.05.2009 Koolipidude sari "Koolitümps 2009" korraldamine. Koolipeod toimusid Tartu Forseliuse, Raatuse, Kunsti-, Lähte Gümnaasiumis ja Vene Lütseumis. Igat koolipidu korraldasid noored ise-juhtisid õhtut, pidasid kohvikut, olid diskoriteks. Toimusid ka tantsuvõistlused, kus valiti igast koolist parim tantsija. Ürituste sari lõppes tasuta rannapeoga Anne kanali ääres.

01.juunil Lastekaitsepäeva käigus osalesime kudumisgraffiti võistlusel (tegime soovahetuse Tartu moodi), pappkastidest skulptuuride võistlusel (tegime suure täheka logo), shuffle poisid õpetasid teisi noori ja meisterdasime koos lastega.

24-25.aprillil Balti liiga finaalturniiri ajal LASTENURGA eesti vastutamine ning tegevuste korraldamine. Esimeses pallisaalis oli põnevaid tegevusi kuni 16-aastastele lastele-erinevad võistlused, meisterdamine, näomaalingud, lauajalgpall, sumokostüümid, koroona, lauatennis, teha õhupallifiguure ja jumpstyle, melbourne shuffle õppimine. Suurelt ekraanilt sai jälgida kõrvalsaalis toimuvaid mänge. Esinesid spordiklubi Gymnastic ja Finess võimlejad ja tantsijad ning mängupauside ajal jagasid lastele autogramme finaalturniiril osalevad eri meeskondade mängijad.

10. - 14. juuni 2009  toimus  Tartus 5.Tartu Rahvusvaheline Puhkpillifestival MÜRTSUB PILL.  See on pillimeeste pidu koos rahvaga. Meie poolt oli siis ürituse vabatahtlike vägi. Kõige raskemad olid ettevalmistused (kavade koostamine, printimine, kaelakaartide lamineerimine jne.) ja usun, et meie juures on kõige osavamad lamineerijad ning kääridega lõikujad. Suur tänu Olgale, Eltsule, Kissale, Kädrale, Greetele.

15.06-19.06 Kakskeelne Linnalaager toimus Olga Viilupi eestvedamisel. Osalejate arv oli küll väike, kuid siiski võib laagrit pidada edukaks. Tehti arendavaid mänge, õpiti läbi mängude nii eesti kui ka vene keelt. Külastati 4D kino ja Botaanikaaeda.
Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec