Eesti English


KÄIMASOLEVAD

2018

Kodanikuühiskonna Sihtkapitali arenguhüppeprojekt "Motiveeritud töötaja kui edu võti"

Projekti eesmärk on tõsta MTÜ Tähe noorteklubi meeskonna kvaliteeti, motivatsiooni ja muuta seeläbi nende töö efektiivsemaks. Projekti raames viiakse läbi järgmisi tegevusi: meeskonna supervisioon, supervisiooni kui meetodi koolitus, arenguvestlused, turunduskoolitus, motiveeriva intervjueerimise koolitus, coachiva juhtimisstiili koolitus. Projekti kestus 1.04.2018-30.06.2019.UUS! REGISTREERIMINE ON AVATUD!

Noorteprojekt Avane mulle


On tulemas äge projekt, kus saad oma esinemisvõimeid proovile panna, teada saada, kuidas olla enese kindel, kuidas arendada oma idee ja seda ellu viia, kuidas inimesi ja iseenda motiveerida. Tuleb ka palju huvitavaid ja lõbusaid meelelahutusi. Kui on soovi, siis saad oma korralduslikke oskusi proovile panna. Kindlasti kohtud uusi sõpru, saad oma võõrkeeli praktiseerida ning Ida-Virumaad näha.

KUS? Projekt toimub nii Tartus kui ka Narvas.

MILLAL? 19.-24. oktoober (Narva) ja 14.-19. detsember (Tartu).

KES? Eesti keelt emakeelena kõnelevad noored vanuses 14 – 16 aastat.
Osalemine on tasuta.P.S. Enne projekti algamist saadame osalejatele täpse kava ja 2. juulil toimub kohtumine osalejatega (ja vanematega).
Täpsem info: aparaadink@gmail.com, 58548453

 Noorteprojekt Loodus, Sport ja Tervis


Tule ja osale noorteprojektis, mille teemadeks on aktiivne ja tervislik eluviis, matkamine, sport ja meeskondlikud mängud! Programmis tuleb palju ägedaid asju, näiteks SUP lauga surfamine, aerosoft, uisutamine, strateegilised mängud, smuuti valmistamine. Samuti matkame, käime piknikul, arutleme erinevate psühholoogiliste teemade üle ja saame teada, mis värk on taimetoitlus ja veganlus. Saad võimaluse oma vene keelt praktiseerida, uusi sõpru leida, proovida uusi tegevusi, saada teadmisi tervisest ja psühholoogiast.

KUS? Projekt toimub nii Tartus kui ka Narva-Jõesuu rannal.
Esimene kohtumine tuleb Tartus ning Narva-Jõesuu noored tulevad meile külla. Pärast läheme meie sinna!

MILLAL? 13.-17. juuli 2018 (Tartu) ja 13.-17. august 2018 (Narva-Jõesuu).

KES? Eesti keelt emakeelena kõnelevad noored vanuses 14 – 16 aastat.
Osalemine on tasuta.

Registreerimine on suletud

P.S. Enne projekti saadame osalejatele täpse kava ja 4. Juulil toimub kohtumine osalejatega (ja vanematega) enne projekti.

Täpsem info: aparaadink@gmail.com, 58548453


Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec