Eesti English


Noored elujagajad

Noored jagavad oma elu.


Kui Sa töötad igapäevaselt noortega, oled aktiivne ja tahaksid osa saada noorte igapäevastest tegevustest, siis registreeru juba nüüd! Oma kontaktandmed saada meilile elerihell@gmail.com.

Tähelepanu! Ärge laske sellist võimalust käest ja saage osa ainulaadsest kogemusest noori lõpuks mõista.

Juba 14.novembril toimub selle novembrikuu esimene koolitus.  Seekordseks teemaks on beatbox. Koolitus toimub Tähe Noorteklubi teisel korrusel kell 18.00.

Kõikidel huvilistel tuleb endast märku anda.!!! 

 Esimesel, 6.novembri interneti koolitusel tutvustati erinevaid interneti võimalusi ja ohte ning räägiti noorte kogemustest ja tegevustest internetis. 

Teisel, 16.novembril toimunud graffiti koolitus viis noortega tegelejad kunstimaailma. Jagati nippe, vaadati parimaid töid üle maailma ja prooviti ise ka midagi ägedat luua.

Kolmandal, hip-hop koolitusel räägiti erinevatest tantsustiilidest, vaadati erinevaid videosid, jagati oma kogemusi ning prooviti ka ise noortetantsu teha.

Projekt "Noored jagavad oma elu! "seisneb noorte ja noortega töötavate täiskasvanute lähendamises. Läbi erinevate huvitavate koolituste muudame näiteks noorsootöötajatele, huvijuhtidele, õpetajatele, sotsiaalpedagoogidele  noorte elu arusaadavamaks. Meie eesmärgiks on jagada oma elu nendega, kes peaksid kuuluma meie ellu. Kui vahest tekib tunne, et noortest on raske aru saada, siis selle projekti käigus saab kõik selgeks. 

Projekt on jaotatud kahte ossa. Esimesel poolel tutvustame noorte tantsu- ja muusikamaailma, fotograafia ja filmindusega. See on projekti sisemine pool ehk "Hingelt noorex!" ning töötubade tulemusena valmib film, mida ka koolides esitatakse. Teine pool projektist on "Väliselt noorex! ". Nende koolituste raames õpitakse noorte riietumisstiile - disainitakse, õmmeldakse ja meisterdatakse. Töötubade tulemusena valmistatud kollektsiooniga osaletakse Moekesel.

Projekti käigus justkui vahetatakse rollid. Noortest saavad elujagajad, kes täiskasvanutele noorust õpetavad.

Tegevused kestavad 2011 aasta sügisest järgmise aasta talveni.

Projekti lõpuks valmib raamat, kus on kirjas kõik osalejate muljed ja kogemused ning selle aja jooksul toimunud areng.

Projekti toetab Euroopa Noored Eesti Büroo.

Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec