Eesti English


Uudised

01/12/2014 16:28  Täna algas neljas üle-eestiline noorsootöö nädal
1.-7. detsembril 2014 toimub neljas üle-eestiline noorsootöö nädal.

Noorsootöö nädala üldeesmärk on anda noorsootöö tegijatele üleriigiline võimalus nende poolt tehtavat head tööd esile tõsta kohalikul ja riiklikul tasandil nii otsustajate kui ka laiema avalikkuse silmis.
Tänavuse aasta teema on „Noorsootöö kaasab mind“.

Noorsootöö nädala teemaga „Noorsootöö kaasab mind“ soovime tähelepanu pöörata noorte suuremale kaasamisele noorsootöösse, sh noorsootööle kui noorte ebavõrdsuse vähendajale. Igale noorele peaks leiduma oma noorsootöö – hobi, huviala, tegevuse, mis talle huvi pakub, teda inspireerib ja arendab, mis aitab temal ennast väljendada, võimaldab ühtekuuluvustunnet oma huvi- või tegevuskaaslastega, võimaldab kujundada oma kodukohta ja tunnetada end kogukonna liikmena, aitab toime tulla oma tänaste väljakutsete ja probleemidega ning keskkond, kus jagada oma rõõme ja võite. Noorsootöös ei ole tähtis, kes sa oled, oled sa linnast või maalt, majanduslikult kindlustatud või mitte, julge või häbelik, kogenud või alustaja… Noorsootöö tervitab kõiki noori ning püüab leida võimalusi, kuidas iga noore jaoks oleks noorsootöö kättesaadav ja jõukohane.

MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus viis koos oma liikmetega ellu noorsootöö nädala fotokampaania, kus erinevate noortekeskuste noored räägivad oma lugu sellest, mida noortekeskus nende jaoks tähendab.

Noorte mõtete ja fotodega saab tutvuda siin:http://ank.ee/avaleht/index.php/noorsootoonadal


Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec