Eesti English


Uudised

12/02/2015 11:35  Tartu noortekeskused korraldavad Intellektikal noorteala
Haridus- ja teadusmess Intellektika toimub tänavu juba 23ndat korda ning uuenduseks on see, et mess on ühepäevane. Mess on avatud 13. veebruaril 9.00-18.00. Tähe noorteklubi, Anne noortekeskus ja Lille Maja on taas Intellektikal kohal, noorteala korraldamas.

Ühisboksis pakuvad noortekeskused tänavu külastajatele võimalust ise pannkooke küpsetada ja suu magusaks teha. Pannkookide valmistamise eest hoolitseb Lille Maja. Nende näpunäidete järgi saab selgeks, milline peab olema õige pannkoogi taigen ja kuidas küpsetada just sellised koogid, mis ei jää alla vanaema tehtule.

Mängude alal saab teoks lauajalgpalliturniir, mis algab kell 15.00. Võistlus toimub kahes vanusegrupis: 7-12. aastased ja vanemad kui 13. aastased. Parematele on välja pandud magusad auhinnad. Korraldajate kinnitusel ei lahku ükski osaleja tühjade kätega. Lauajalgpalliturniiri projekt on Anne noorte enda kirjutatud ja korraldatud. Rahastust saadi Tartu linnalt.

Messi ajal on noortekeskuste boksis näitus, mis ilmestab kõiki toimuvaid tegevusi. Kohal on noorsootöötajad ja noorteinfotöötaja Olav, kes jagavad huvipakkuvat teavet. Ükski noorte küsimus ei jää vastuseta! Lisaks saab meisterdada sõbrapäevaks toredaid kingitusi.


LISAINFO:
Riin Lumiste (riin@taheklubi.eu)


Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec