Eesti English


Uudised

18/02/2015 09:59  Tähe noortekeskuses saavad sünnipäevalapsed tasuta pidu pidada

 
Kord kuus toimub ühine peotrall Tähe noortekeskuse saalis, kuhu selle kuu sünnipäevalapsed saavad tulla koos oma viie sõbraga.

Jooksva kuu sünnipäevalised on oodatud võtma ühendust Tähe noorteklubiga ning küsima enda sünnipäevakuu peo jaoks sõpradele kutseid. Tähe noorteklubi huviringide noored korraldavad tasuta suure peo koos koogi ning esinejatega. Mängujuhid ja näomaalijad rikastavad pidu oma tegevustega.
 
Tähe noorteklubi arendusjuht Siiri Oras rõõmustab, et meil on võimalus pakkuda mängujuhtidele praktikavõimalusi ning lastele pidu: "Soovime, et igal lapsel oleks võimalus sünnipäeva tähistamiseks, olenemata sellest, kas perel on selleks majanduslikud võimalused."
 
Tähe noorteklubi on noorsootööasutus, mis tegeleb nii mobiilse noorsootööga Tartu tänavatel, kui ka avatud noorsootööga põhiliselt aadressil Tähe 101, kuhu on oodatud lahtiolekuaegadel kõik noored oma vaba aega sisustama, osaledes erinevates huviringides või lihtsalt noorsootöötajaga vesteldes ning lauamänge mängides.
 
Igakuised sünnipäevatrallid toimuvad kord kuus ja järgmine sündmus on 27. veebruaril.
 
Lisainfo:
Virge Vadi (virge@taheklubi.eu)
http://kultuuriaken.tartu.ee/?event=1423564833

Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec