Eesti English


Uudised

19/05/2015 13:12  VeloRalli raames valitakse silmapaistvaim sõiduvahend ning multifilmikangelaseks kehastumine annab lisapunkte
Järjekorras juba kuues VeloRalli leiab aset 23. mail algusega 13.00 Tähe noortekeskuse hoovist (Tähe 101). Seekord saab lisapunkte maskeerudes multifilmikangelasteks ning valitakse eriliseim sõiduvahend.

VeloRallil osalemiseks ei ole tingimata vaja jalgratast, sobivad hästi ka rulluisud, rula, tõukeratas või mõni muu ratastega ent mootorita sõiduvahend. Ühel aastal võitis võistkond, kus osalesid kaks ema oma vankrite ja beebidega ning viies liige jalgrattal. VeloRalli üks idee autoritest Siiri Oras lisab: "Võistlusel ei ole oluline kiirus, punkte saab ülesannete soorituste eest ja võistlejail peaks olema maksimaalselt huvitav. Samuti soovime, et võistlejail oleks turvaline ja nad ei seaks liikluses kiirustades oma tervist ja elu ohtu". 

VeloRalli on seikluslik orienteerumine ratastastel, kus tuleb läbida kontrollpunkte Tartu linnas ning täita meeleolukaid ülesandeid. 
Võistlusele on soovitas eelnevalt kirja panna: bit.ly/veloralli

Lisainfo:
Siiri Oras
5880 4701
veloralli@gmail.com
www.taheklubi.eu/veloralli

Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec