Eesti English


Uudised

30/07/2015 13:53  Noored on taas Tähe noortekeskusesse oodatud
Tähe noortekeskuse kollektiiv on suvepuhkuselt tagasi, et vastu astuda toimekale viimasele suvekuule. Korraldamisel on kaks suvelaagrit, millest üks on linnalaager ning teine ööbimisega laager, Noorte Oma Festival ning uut hooaega alustab ka noortetuba.

Augusti esimsel nädalal vallutavad keskuse ruumid ja hoovi linnalaagri lapsed. Laagri jooksul on plaanis palju värskes õhus viibida ning liikuda. Kavas on mitmed seiklusmängud ja fotojaht ning traditsiooniliselt külastatakse ka Vudila mängumaad ning kino. 

10.-13- augustini toimub ööbimisega Kurepalus, kuhu on oodatud MTÜ Tähe noorteklubi kolme noortekeskuse (Rannu, Roiu ja Tähe) 7-12-aastasted lapsed. Laager keskendub ohutuse temaatikale. Külla on tulemas Eesti Vetelpääste Selts ja Päästeamet. Osalejatele selgitatakse prügi sorteerimise vajalikkust ning õpetatakse vee- ning tuleohutust. Samuti on kavas orienteerumise algteadmiste tutvustamine, et ka metsas ära ei eksiks. Laagrit toetavad Tartu Linnavalitsus ja Tartu Maavalitsus. Selles laagris on veel mõned vabad kohad, kuid registreeruma peaks juba 31. juuliks. Huvi korral loe lisa allpool toodud lingilt. 

Augusti viimasel nädalal avab uksed ka noortekeskus, kus lisaks juba tuttavale noorsootöötajale Virgele on noori ootamas ka täitsa uus töötaja. Esmakordselt on toimumas Noorte Oma Festival. 

NOF ehk Noorte Oma Festival kutsub kokku Tartu eesti ja vene keelt kõnelevad noored, et saada omavahel tuttavaks, õppida keelt ja pidada maha üks korralik suvelõpu festival enne kooli. Projekti rahastab SA Archimedes Noorteagentuur.

Lisainfo:
Linnalaager
Ööbimisega laager
Noorte Oma Festival - marge@taheklubi.eu
Noortekeskus

Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec