Eesti English


Uudised

26/08/2015 16:26  Tähe noorteklubi avab hooaja grillipeoga!
27. augustil kell 14.30-18.00 leiab Tähe noorteklubi hoovis aset Noorte Oma Festival "NOF".  

Oodata on paljugi põnevat - noored on otsinud selleks päevaks esinejaid, nad on ise valmistanud ette tantsukava, hoovis on avatud Anne noortekeskuse multimeedialabori poolt fotonurk ning plaate keerutab DJ Ander. Festivali toimudes saab jooksvalt ka keha kinnitada grillvorstide ja salatiga.

Festival on korraldatud samanimelise projekti raames, tegu on noortelt-noortele organiseeritava sündmusega, mis keskendub eelkõige teineteise tundmaõppimisele. Nädala aja jooksul on vesteldud erinevatel teemadel, mis noori endid paeluvad ning jõutud juhendajate abiga arusaamale, et erinev rahvus ei tee meist veel erinevaid noori. Me oleme kõik ühesugused ning meil on palju ühiseid huvisid. Lisaks üksteisega kontakti leidmisele, on noored saanud aidata ka linna heakorra eest hoolitsemisel, tehes G4Si abiga korda Anne kanali äärse rannaala. 27. augustil saab toimuma projekti käigus eesti- ja vene emakeelega 11-16 aastaste noorte poolt valmistatud ning läbiviidav NOF. Noortekohtumise elluviimist rahastatakse Hasartmängumaksu Nõukogu vahenditest Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Noorsootöö Keskuse ja SA Archimedes Noorteagentuuri toel. Projekti toimumisele on õla alla pannud ka Tartu Linnavalitsuse Kultuuriosakond.
 
 

Lisainfo:
Marge Hindriks
margeh@taheklubi.eu, 5333 0256
Facebookis: https://www.facebook.com/events/1651845968417225/ 


Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec